Obsah fóra F??rum na drahou??kovi.com F??rum na drahou??kovi.com
Zpět na domovskou stránku www.drahousek.com
 
O Drahouškovi :: Fotka týdne :: Nejlepší fotky :: Akce :: Kamarádi :: Cestování :: Fórum :: Home

 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace (lze zvolit český jazyk - viz. FAQ 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Foto T??dne

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra F??rum na drahou??kovi.com -> Diskuze v če??tin?
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Martina Volfova
Anonymní





PříspěvekZaslal: [čt] 09 11 2006 6:42pm    Předmět: Citovat

Nekdo, hold, musi podniknout cestu az na druhou stranu zemekoule, aby se moh radovat ze stary plechovky na koleckach... Smile))
Návrat nahoru
wamozart
Anonymní





PříspěvekZaslal: [ne] 28 01 2007 11:44am    Předmět: Citovat

Hare kri??na, no to je mazec, tady fič?, za voknem l?taj popelnice jako holubičky, b?l?? potvora pad?? v takov??m mno?stv? ?e člov?k ve dne naraz? do sloupu jen to zadun? a oni se v??lej ve vod? na slun?čku.....j?? z??vidim ?e mi z toho odst??vaj u??i Smile
Jinak v??m samoz??ejm? ?ehn??m, a?? se da??? a ne ?e se nevr??t?te, hlavn? tebe a?? to ani nenapadne Drahou??i!
Jinak jsem si dovolil pou??t odkaz na vznikaj?ci wamozart.o106.com, o zisky se pod?l?me Wink
Návrat nahoru
werunka
Anonymní





PříspěvekZaslal: [po] 12 02 2007 10:50am    Předmět: Citovat

neskutecne, neskutecne, jak si takhle nekdo muze zit.. a jeste si stezovat.. Smile)))
Návrat nahoru
miru
Anonymní





PříspěvekZaslal: [po] 26 03 2007 4:39pm    Předmět: Citovat

no vis,treba tam ?veru ,nezijou..a jen si to (nam.) vyfotili..Lol a ted chteji vedt jak se nam ten pohled libi:)
Návrat nahoru
mirek
nov??ček


Založen: 22.10.2007
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: [po] 22 10 2007 7:37am    Předmět: Citovat

Ahoj Jiriku!

Byl jsem rozhodnut s Tebou prestat kamaradit, protoze se mi takto upravenych strankach nedari! Nebyt ajtika Risy, asi bych Ti sel poslat pohlednici s fotkou turnovske radnice.

Tak, a ti jsem zapomnel, proc jsem Ti vlastn? chtel psat! Laughing

Mirek
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mirek
nov??ček


Založen: 22.10.2007
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: [po] 22 10 2007 7:38am    Předmět: Citovat

A okamzite vymaz, ze jsem novacek! Vypadam sice dobre, ale jsem uz ve veku mezi druhou mizou a prvnim infarktem!!!! Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
drahousek
brepta
brepta


Založen: 8.7.2007
Příspěvky: 333
Bydliště: ?esk?? R??j

PříspěvekZaslal: [ne] 04 11 2007 4:31am    Předmět: Citovat

mirek napsal:
A okamzite vymaz, ze jsem novacek! Vypadam sice dobre, ale jsem uz ve veku mezi druhou mizou a prvnim infarktem!!!! Wink


Ono to nebude tak zly, alespon ses naucil zas neco noveho Smile A jinak jeste pridas asi dva prispevky a uz nebudes novacek, zkus to a uvidis co budes Wink

Uz se tesim na kola Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra F??rum na drahou??kovi.com -> Diskuze v če??tin? Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Hlavní odkazy na drahouškovi.com : O Drahouškovi :: Fotka týdne :: Nejlepší fotky :: Akce :: Kamarádi :: Cestování :: Fórum :: Home

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com