Obsah fóra F??rum na drahou??kovi.com F??rum na drahou??kovi.com
Zpět na domovskou stránku www.drahousek.com
 
O Drahouškovi :: Fotka týdne :: Nejlepší fotky :: Akce :: Kamarádi :: Cestování :: Fórum :: Home

 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace (lze zvolit český jazyk - viz. FAQ 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Archiv 2007
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 11, 12, 13, 14  Další
 
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra F??rum na drahou??kovi.com -> Diskuze v če??tin?
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
werdinek
kec??lek
kec??lek


Založen: 10.10.2007
Příspěvky: 29
Bydliště: cesky raj :-)

PříspěvekZaslal: [so] 22 12 2007 11:46pm    Předmět: heh Citovat

Z toho si nic ned?lej Kamčo.. Cool
_________________
jeheeeeee.. to je dneska hezkyy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
drahousek
brepta
brepta


Založen: 8.7.2007
Příspěvky: 333
Bydliště: ?esk?? R??j

PříspěvekZaslal: [ne] 23 12 2007 10:36am    Předmět: Citovat

..ale, nejak se mi tu rozlejzaji smejdi. Pokud jsem kazdej den na netu, tak je stiham likvidovat. Hold asi budu muset zapnout potvrzovani registraci. No jeste uvidim.
A kamca je pokrocila,,no bezva Smile
Musim do postele, za 4.5 hodiny vstavam, a tak to neni zrovna nejlespi ponocovat. Brzo pisnu vic Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
werdinek
kec??lek
kec??lek


Založen: 10.10.2007
Příspěvky: 29
Bydliště: cesky raj :-)

PříspěvekZaslal: [po] 24 12 2007 2:19am    Předmět: Stedry den Citovat

Drahousku, preju merry xmass.. Smile Do novyho roku je??t? pop??eju jindy.. Smile
_________________
jeheeeeee.. to je dneska hezkyy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
werdinek
kec??lek
kec??lek


Založen: 10.10.2007
Příspěvky: 29
Bydliště: cesky raj :-)

PříspěvekZaslal: [pá] 28 12 2007 8:27pm    Předmět: :-) Citovat

J?? chci b??t taky pokročil??.. a v??bec mi to nepoč?t?? p???sp?vky.. t??eba dvakr??t za sebou mam osm p???sp?vk??.. to je nefeeeeer Twisted Evil
_________________
jeheeeeee.. to je dneska hezkyy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
werdinek
kec??lek
kec??lek


Založen: 10.10.2007
Příspěvky: 29
Bydliště: cesky raj :-)

PříspěvekZaslal: [pá] 28 12 2007 8:28pm    Předmět: hehe Citovat

ahaaaaa.. Ono je to p??episuje v??ude.. nejenom u t? posledn? zpr??vy Shocked Laughing
_________________
jeheeeeee.. to je dneska hezkyy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
werdinek
kec??lek
kec??lek


Založen: 10.10.2007
Příspěvky: 29
Bydliště: cesky raj :-)

PříspěvekZaslal: [pá] 28 12 2007 8:29pm    Předmět: :-D Citovat

Juchuuuuuuuuuuuu Laughing Laughing Laughing
_________________
jeheeeeee.. to je dneska hezkyy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
drahousek
brepta
brepta


Založen: 8.7.2007
Příspěvky: 333
Bydliště: ?esk?? R??j

PříspěvekZaslal: [so] 29 12 2007 11:47am    Předmět: Citovat

Ty malej spamere. Pomalu planuju malynko poupraveny stranky, hlavne spodni menu, me stve ze nefunguej, nevim proc, ale to nevadi, v novy verzy, kterou mam na lokalnim pocitaci to je v poradku. Taky se snazim dat do kupy anglickou verzi, protoze hodne lidi z okoli chce fotky, tak at se v tom vyznaj Wink

Jinak pekny vanoce Kamco a Verco Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Kamik
ukecanej kec??lek
ukecanej kec??lek


Založen: 9.10.2007
Příspěvky: 53

PříspěvekZaslal: [so] 29 12 2007 2:19pm    Předmět: Citovat

Ahoooj pokrocila Vopice Razz
Drahousku ja ti taky preji krasne Vanoce a hlavne ti preji, at ty dalsi stravis uz tady u nas Smile Ja vim, je to opozdene prani, ale lepsi pozde nez nikdy, ne? Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
drahousek
brepta
brepta


Založen: 8.7.2007
Příspěvky: 333
Bydliště: ?esk?? R??j

PříspěvekZaslal: [út] 01 01 2008 1:56pm    Předmět: Citovat

No urcite lepsi vubec nez nikdy Smile dik. Tak silvestr uz mam hodne hodin za sebou, vy uz docela taky,,se tedka probouzite pekne s vopici, nojo, i vopice se probouzi s vopici, a hledate ostatni vejpitky po baraku Smile
Jak to vubec probihalo?
Trosku tusim o preperich, s Honzou jsme komunikovali smskama, a taky mi asi v pul dvanacty psala Miruska at ji zavolama na pevnou linku jestli muzu. Tak jsem ji odepsal, ze jsem v praci Smile Takze spera mela silvestr nekde separatne predpokladam?

To je skoda, ze se to tak roztrhalo, ale asi kazdej potreboval zkusit si silvetr jinak Smile

Pristi Vanoce jsem urcite doma Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Kamik
ukecanej kec??lek
ukecanej kec??lek


Založen: 9.10.2007
Příspěvky: 53

PříspěvekZaslal: [st] 02 01 2008 10:48am    Předmět: Citovat

Ahooooj Drahousku,
pac jsem nejzodpovednejsi clovek ze vsech zodpovednych lidi, tak ti letosni Silvestr popisu ja a ostatni k tomu mohou neco dodat Very Happy Zacalo to tim, ze asi pred dvema az vice mesici se rozkriklo, ze bude Silvestr v Preperich a tema bude Karneval v Riu de Janeiru. Tak si vsichni chystali kostymy, ucili se tance, apod. Az najednou, dva tydny pred Vanocema, napsal vsem Honzik, ze se meni tema na Sraz klaunu. A proto nikdo nevahal, stary kostym zahodil a zacal vyrabet vtipne barevne kostymy (nekdo urcite da nekam fotky na net, treba Danuska, a ty si nas budes moct prohlednout ve vsi parade Laughing ). Sam Silvestr probihal celkem dobre, vsude byla spousta balonku, piti a jidla a samozrejme klaunu Smile Ohnostroj na namesti byl dost paradni, takovy krasny jsem v Turnove jeste nezazila. Taky se na namesti tancovalo, zvlaste tedy potom Miruska. Musim te dost zklamat, pac s Vopici ani s vopici jsem se neprobudila. Ta prvni totiz vubec v Preperich neslavila prichod noveho a Noveho roku. S tou druhou jsem se taky neprobudila, pac z lekarskych duvodu nesmim pit Mad Jinak spera mela celkem velke zastoupeni, prijela Miruska, Vendulka a Frantisek, cimz me samozrejme holky velice potesily Very Happy .
To ja asi tak nejak vsechno, jen doufam, ze ten pristi prichod noveho roku budes slavit uz s nami Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
drahousek
brepta
brepta


Založen: 8.7.2007
Příspěvky: 333
Bydliště: ?esk?? R??j

PříspěvekZaslal: [ne] 06 01 2008 3:44am    Předmět: Citovat

j???e Ahooj kamčo.
No alespo?? n?kdo zodpov?dn?? se na??el a konečn? v?m co se stalo. Byl jsem napnutel jak guma Shocked .

To mn? malinko popi?? tu zm?nu t?matu, proč to ud?lal? to je teda chulig??n, takhle si to m?nit ze dne na den, ?e jo?

Fotky u? jsem vid?l od Honzika, nejac? dva klauni tam byli, fakt poveden?,,hmm ale nev?m kdo,,Ty určit? ne Wink

...j???? kdy? se?? u t?ch bal??nk??. Prosimt?, a? mi Honza bude pos?lat bal?k, p??ipom??? mu a?? mi tam p??ihod? ty fe??n?? bal??nky s vlajkou ve sklenici v?na, se bude na vinici l?bit - teda alespo?? mn?, kiw??ci to tolik asi neocen? Very Happy

KDy? u? mluv??? o holk??ch tak jim p?kn? vynadej. P??je a Mark?tce jsem pos?lal pohled snad u? z thajska a nic. No nevad?. Teď si nejsem jistej jestli jsem pos?lal taky Vendulce, n?jak si nevybavuju, ?e bych m?l jej? adresu - napi?? mi ji pros?m - t??eba tady soukrom? zpravičkou(to tlač?tko SZ). D?k.

No a p?????t? silvestr u? budu určit? doma Wink
D9k za info inform8tore Cudla Vsichni jsou blazni
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Kamik
ukecanej kec??lek
ukecanej kec??lek


Založen: 9.10.2007
Příspěvky: 53

PříspěvekZaslal: [po] 07 01 2008 7:33pm    Předmět: Citovat

Ahoooj...tak si predstav, ze jsem zase ponizila...z kecalka na pokrocileho a nevim, jak je to mozne Sad
Jinak ty dva klauni me desne stvali, za cely vecer jsem nepoznala, kdo to byl a pak z niceho nic zmizeli...to je dneska uroven klaunu, to ti povim. Ale uz ti nepovim, proc se to zmenilo, to se musis zeptat Honzika osobne, urcite bude mit nejaky kloudny duvod Very Happy Balonky mu pripomenu a adresu Vendulky ti poslu, ale az pozdeji, az se dostanu domu, kde tam tu adresu mam Cool
Zatim ahooooooj.... Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kamik
ukecanej kec??lek
ukecanej kec??lek


Založen: 9.10.2007
Příspěvky: 53

PříspěvekZaslal: [st] 09 01 2008 8:20pm    Předmět: Pryc se spamama Citovat

Drahousku....tak ja mazu a mazu a mazu, to je tu cisto, co?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
werdinek
kec??lek
kec??lek


Založen: 10.10.2007
Příspěvky: 29
Bydliště: cesky raj :-)

PříspěvekZaslal: [út] 15 01 2008 8:05pm    Předmět: ahoooj Citovat

j?? chci b??t taky kec??lek... M???u si tro??ku, maličko zap??eh??n?t?? Twisted Evil
_________________
jeheeeeee.. to je dneska hezkyy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
werdinek
kec??lek
kec??lek


Založen: 10.10.2007
Příspěvky: 29
Bydliště: cesky raj :-)

PříspěvekZaslal: [út] 15 01 2008 8:06pm    Předmět: silvestr Citovat

No.. Drahou??ku, v??ak Ty jist? v???, kde jsem byla a co jsem tam d?lala Razz J?? to stejn? pr??skla v??em..t ak coo Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
werdinek
kec??lek
kec??lek


Založen: 10.10.2007
Příspěvky: 29
Bydliště: cesky raj :-)

PříspěvekZaslal: [út] 15 01 2008 8:08pm    Předmět: u? m??m n?jak?? zkou??ky Citovat

Drahou??ku, o zkou??ce z psychologie v???, jako v??ichni ostatn?.. ale dneska jsem se dozv?d?la, ?e m??m i nejhor??? z??počet ze semestru a to jsou.. tam ta da daaaaaa:: Globalni problemy.. blbost coo.. Very Happy No.. a teď je??t? Kamče Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
werdinek
kec??lek
kec??lek


Založen: 10.10.2007
Příspěvky: 29
Bydliště: cesky raj :-)

PříspěvekZaslal: [út] 15 01 2008 8:09pm    Předmět: Mil???????? Kamčooooo Citovat

Nem???eme si ps??t t??eba na ICQ nebo tak? Very Happy tady je to p??eci jenom tro??ku z ruky.. Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
werdinek
kec??lek
kec??lek


Založen: 10.10.2007
Příspěvky: 29
Bydliště: cesky raj :-)

PříspěvekZaslal: [ne] 20 01 2008 8:29pm    Předmět: nuda Citovat

No tak ček sem p???e jako divej, pak se po n?kolika dnech pod?v?? a ???dn?? odpov?ď. Mad Nena??tvalo by T? to Drahou??ku? Laughing
_________________
jeheeeeee.. to je dneska hezkyy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
werdinek
kec??lek
kec??lek


Založen: 10.10.2007
Příspěvky: 29
Bydliště: cesky raj :-)

PříspěvekZaslal: [po] 28 01 2008 3:29pm    Předmět: konecne Citovat

Drahou??ku, konečn? spr??vn?? ??eč.. Tak si zabal a j?? na Tebe p?????t? tejden počk??m ve V?dni na leti??ti, jo? Twisted Evil
_________________
jeheeeeee.. to je dneska hezkyy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
drahousek
brepta
brepta


Založen: 8.7.2007
Příspěvky: 333
Bydliště: ?esk?? R??j

PříspěvekZaslal: [čt] 31 01 2008 9:57am    Předmět: Re: konecne Citovat

werdinek napsal:
Drahou??ku, konečn? spr??vn?? ??eč.. Tak si zabal a j?? na Tebe p?????t? tejden počk??m ve V?dni na leti??ti, jo? Twisted Evil

Kez by kez by Smile
Jeste musim dodelat co jsem zacal. Ale uz se mi to zaplatpanbu krati Smile
Na vinici to j krasny, ted bude o vikendu festak. Neco jako benatska noc. Ale ten vyhled. ten vyhled je kurevsky krasnej. Nejhezci vyhled co muze na festivalu byt.
Jsem tam oficielne zamestnan jako fotograf. Takze mam lupen zdarma + kilco + 2 lupeny na after party Smile ale tam asi nepujdu, to proste nestiham Lol

jo a jestli vsechno dopadne jak ma, tak na me budes spis cekat nekde na nadrazi nez na letisti. Vydel bych to tak nadrazni putika nebo to hnedka naproti jak tam maji tu hnusnou Budejickou,, ehmm pivo? Smile Ale jo,,tady na zelande jsou Budejice druhym nejlepsim pivem(hned za Plzni samozrejme Smile )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra F??rum na drahou??kovi.com -> Diskuze v če??tin? Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 11, 12, 13, 14  Další
Strana 12 z 14

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Hlavní odkazy na drahouškovi.com : O Drahouškovi :: Fotka týdne :: Nejlepší fotky :: Akce :: Kamarádi :: Cestování :: Fórum :: Home

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com